Współpraca dla aktywnych i kreatywnych

KONTAKT

Gdańsk - Dodane przez klub.zsz (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Współpraca dla aktywnych i kreatywnych

Klub Zdrowego Stylu Życia poszukuje kilku osób do współpracy przy obsłudze klienta. Doradztwo

żywieniowe i kosmetyczne.

WYMAGANIA:

- min. średnie wykształcenie,

- wysoka kultura osobista,

- komunikatywność,

- zdolności organizacyjne,

- kreatywność,

- umiejętność samoorganizacji pracy.

OBOWIĄZKI:

- układanie programów suplementacyjno - talerzowych dla osób z nadwagą, niedowagą,

- instruktażowe wykonywanie lekcji urody,

- promowanie produktów,

- pozyskiwanie klientów detalicznych i hurtowych.

OFERUJEMY:

- przeszkolenie w zakresie powierzanych obowiązków,

- możliwość awansu i rozwoju osobistego,

- elastyczne godziny pracy,

- kontrakt min. roczny.

Proszę o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych

osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych

osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.).

Mapa GdańskProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Współpraca dla aktywnych i kreatywnych

Polecane, ciekawe strony z Gdańska. Prowadzisz serwis o Gdańsku lub zwiazany z Gdańsk - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Trójmiasto.pl !Zobacz stronę Oficjalna strona Miasta Gdańsk !Zobacz stronę Gdańsk dla Turysty !Zobacz stronę Osowa portal dzielnicy Gdańska !Zobacz stronę Radio Gdańsk !Zobacz stronę Strona MOSIR w Gdańsku !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Gdańsk City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Gdańska: Sopot ogłoszenia - Gdynia darmowe ogłoszenia - Malbork ogłoszenia bezpłatne - Elbląg ogłoszenia - Kwidzyn sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję