Spedytor międzynarodowy

KONTAKT

Gdańsk - Dodane przez praca46 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Spedytor międzynarodowy

Grupa ProfAs jest firmą doradczą, która świadczy usługi w szeroko rozumianej dziedzinie Human Resources. Istniejemy po to, aby wspierać tych, którzy chcą spełnić własne marzenia zawodowe a także po to, by służyć radą wszystkim, którzy chcą rozwijać swoją firmę. Wierzymy, że powodzenie wszelkich działań biznesowych ma swoje korzenie w nastawieniu, zaangażowaniu i kreatywności naszych pracowników a także w wiedzy i konkretnych umiejętnościach wszystko to sprawia, że tworzymy dla Państwa najwyższą jakość oferowanych przez nas usług.

Obecnie dla jednego z naszych klientów, firmy z branży TSL poszukujemy osób na stanowisko:

Spedytor Międzynarodowy
Gdańsk
IK/SM/12/GDA

Opis stanowiska:
organizowanie, nadzorowanie i bieżąca obsługa zleceń spedycji drogowej
współpraca oraz budowanie długofalowych relacji z dotychczasowymi klientami
pozyskiwanie nowych Klientów
prowadzenie dokumentacji operacyjnej
dbałość o wysoką jakość świadczonych usług
windykacja należności
reprezentowanie firmy

Wymagania:
minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w środowisku międzynarodowym
umiejętność i doświadczenie w pozyskiwaniu klientów oraz umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami
umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i planowania załadunków
znajomość branży TSL
bardzo dobra znajomość języka angielskiego
znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
dobra znajomość obsługi komputera
wytrwałość i determinacja w osiąganiu założonych celów
zdolności interpersonalne
komunikatywność

Nasz Klient oferuje:
bardzo dobre warunki pracy
umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
możliwości awansu i rozwoju
niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: praca(małpka)profas.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Grupę ProfAs Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie."

Mapa GdańskProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Spedytor międzynarodowy

Polecane, ciekawe strony z Gdańska. Prowadzisz serwis o Gdańsku lub zwiazany z Gdańsk - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Trójmiasto.pl !Zobacz stronę Oficjalna strona Miasta Gdańsk !Zobacz stronę Gdańsk dla Turysty !Zobacz stronę Osowa portal dzielnicy Gdańska !Zobacz stronę Radio Gdańsk !Zobacz stronę Strona MOSIR w Gdańsku !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Gdańsk City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Gdańska: Sopot ogłoszenia - Gdynia darmowe ogłoszenia - Malbork ogłoszenia bezpłatne - Elbląg ogłoszenia - Kwidzyn sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję