Spedytor międzynarodowy

KONTAKT

Gdańsk - Dodane przez praca46 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Spedytor międzynarodowy

Grupa ProfAs jest firmą doradczą, która świadczy usługi w szeroko rozumianej dziedzinie Human Resources. Istniejemy po to, aby wspierać tych, którzy chcą spełnić własne marzenia zawodowe a także po to, by służyć radą wszystkim, którzy chcą rozwijać swoją firmę. Wierzymy, że powodzenie wszelkich działań biznesowych ma swoje korzenie w nastawieniu, zaangażowaniu i kreatywności naszych pracowników a także w wiedzy i konkretnych umiejętnościach wszystko to sprawia, że tworzymy dla Państwa najwyższą jakość oferowanych przez nas usług.

Obecnie dla jednego z naszych klientów, firmy z branży TSL poszukujemy osób na stanowisko:

Spedytor Międzynarodowy
Gdańsk
IK/SM/12/GDA

Opis stanowiska:
organizowanie, nadzorowanie i bieżąca obsługa zleceń spedycji drogowej
współpraca oraz budowanie długofalowych relacji z dotychczasowymi klientami
pozyskiwanie nowych Klientów
prowadzenie dokumentacji operacyjnej
dbałość o wysoką jakość świadczonych usług
windykacja należności
reprezentowanie firmy

Wymagania:
minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w środowisku międzynarodowym
umiejętność i doświadczenie w pozyskiwaniu klientów oraz umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami
umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i planowania załadunków
znajomość branży TSL
bardzo dobra znajomość języka angielskiego
znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
dobra znajomość obsługi komputera
wytrwałość i determinacja w osiąganiu założonych celów
zdolności interpersonalne
komunikatywność

Nasz Klient oferuje:
bardzo dobre warunki pracy
umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
możliwości awansu i rozwoju
niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: praca(małpka)profas.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Grupę ProfAs Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie."

Mapa GdańskProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Spedytor międzynarodowy

Polecane, ciekawe strony z Gdańska. Prowadzisz serwis o Gdańsku lub zwiazany z Gdańsk - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Osowa portal dzielnicy Gdańska !Zobacz stronę Trójmiasto.pl !Zobacz stronę Gdańsk dla Turysty !Zobacz stronę Radio Gdańsk !Zobacz stronę Strona MOSIR w Gdańsku !Zobacz stronę Oficjalna strona Miasta Gdańsk !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Gdańsk City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Gdańska: Sopot ogłoszenia - Gdynia darmowe ogłoszenia - Malbork ogłoszenia bezpłatne - Elbląg ogłoszenia - Kwidzyn sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję