Spawacz MIG/MAG/FCAW/HL045/0-25mm - Holandia

KONTAKT

Gdynia - Dodane przez Euronauka (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Spawacz MIG/MAG/FCAW/HL045/0-25mm - Holandia

Agencja Zatrudnienia Euronauka (nr certyfikatu 7947) dla pracodawcy holenderskiego, firmy z branży stoczniowej, poszukuje doświadczonych spawaczy uprawnienia i doświadczenia w zakresie MIG/MAG/FCAW/HL045/0-25mm.

Rodzaj umowy:
Kontrakt na kilka miesięcy z możliwością przedłużenia

Wymiar czasu pracy:
Praca na cały etat. Możliwe nadgodziny.

Opis stanowiska:
Praca przy budowie statku.

Wymagania i obowiązki:
Wymagane doświadczenie i uprawnienia w następujących dziedzinach:
Spawanie MIG/MAT
Spawanie drutem rdzeniowym (FCAW)
Pozycja spawania HL045
Grupa materiałowa 1
Znajomość rysunku technicznego
Znajomość j. angielskiego umiejętność komunikowania się

Pracodawca oferuje:
Zakwaterowanie bez dodatkowych opłat
Pomoc w uzyskaniu nr SOFI
Wynagrodzenie 10,50euro za godzinę netto
Zatrudnienie w oparciu o holenderskie przepisy prawa pracy
Opiekę podczas zatrudnienia

Pozostałe informacje
Dojazd i wyżywienie na koszt własny.
Ubezpieczenie zdrowotne ok. 100euro miesięcznie opłaca pracownik.
Pozostałe ubezpieczenie opłaca pracodawca.
Wymagane VCA lub SCC.

Rekrutacja
CV należy przesłać na adres agencji
Informacja telefoniczna 506380854

Mapa GdyniaProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Spawacz MIG/MAG/FCAW/HL045/0-25mm - Holandia

Polecane, ciekawe strony z Gdańska. Prowadzisz serwis o Gdańsku lub zwiazany z Gdańsk - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Trójmiasto.pl !Zobacz stronę Gdańsk dla Turysty !Zobacz stronę Strona MOSIR w Gdańsku !Zobacz stronę Oficjalna strona Miasta Gdańsk !Zobacz stronę Osowa portal dzielnicy Gdańska !Zobacz stronę Radio Gdańsk !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Gdańsk City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Gdańska: Sopot ogłoszenia - Gdynia darmowe ogłoszenia - Malbork ogłoszenia bezpłatne - Elbląg ogłoszenia - Kwidzyn sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję