Ślusarz / zbrojarz - Holandia

KONTAKT

Gdynia - Dodane przez Euronauka (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Ślusarz / zbrojarz - Holandia

Agencja Zatrudnienia Euronauka (nr certyfikatu 7947) dla pracodawcy holenderskiego, poszukuje doświadczonych ślusarzy / zbrojarzy - doswiadczenie w obróbce metalu niezbędne.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Wymiar czasu pracy:
Praca na cały etat 40 godzin tygodniowo.

Opis stanowiska:
Praca przy różnych zleceniach. Możliwe różne godziny pracy. Możliwa praca na budowie.

Wymagania i obowiązki:
Wymagane:
Wykonywanie wszystkich prac związanych z zawodem
Mile widziana znajomość rysunku technicznego
Praca w grupie oraz indywidualna w oparciu o rysunek
Znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego - poziom umożliwiający komunikację
Mile widziany własny samochód
Certyfikat VCA
Chęć do pracy, zaangażowanie

Pracodawca oferuje:
Zakwaterowanie (media opłacane we własnym zakresie)
Pomoc w uzyskaniu nr SOFI

Wynagrodzenie 8,58 euro brutto za godzinę (ok. 7,48 netto) dla doświadczonych i dobrze pracujących, a także posiadających odpowiednie wykształcenie i kwalifikacje możliwe podniesienie płacy do 9,37 euro netto.

Zatrudnienie w oparciu o holenderskie przepisy prawa pracy
Opiekę podczas zatrudnienia

Pozostałe informacje
Dojazd i wyżywienie na koszt własny.
Ubezpieczenie zdrowotne ok. 100euro miesięcznie - opłaca pracownik.
Pozostałe ubezpieczenie opłaca pracodawca.

Rekrutacja
CV należy przesłać na adres agencji
Informacja telefoniczna - 506380854

Zgłoszenia zawierające dane osobowe prosimy wysyłać z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Mapa GdyniaProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Ślusarz / zbrojarz - Holandia

Polecane, ciekawe strony z Gdańska. Prowadzisz serwis o Gdańsku lub zwiazany z Gdańsk - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Strona MOSIR w Gdańsku !Zobacz stronę Radio Gdańsk !Zobacz stronę Osowa portal dzielnicy Gdańska !Zobacz stronę Trójmiasto.pl !Zobacz stronę Gdańsk dla Turysty !Zobacz stronę Oficjalna strona Miasta Gdańsk !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Gdańsk City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Gdańska: Sopot ogłoszenia - Gdynia darmowe ogłoszenia - Malbork ogłoszenia bezpłatne - Elbląg ogłoszenia - Kwidzyn sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję