Serwisant - mile widziani studenci ! Praca dodatkowa !

KONTAKT

Gdańsk - Dodane przez Adecco Sp z o. o. (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Serwisant - mile widziani studenci ! Praca dodatkowa !

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5500 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2009 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).

Dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Serwisant

Miejsce pracy: Gdańsk
nr ref: Ser/Mer/2014

Wymagania:

aktualna książeczka zdrowia Sanepid wymóg konieczny;
mile widziane doświadczenie w pracy merchandisera, lub przy obsłudze klienta;

mile widziane osoby uczące się;
mile widziane panie;

obowiązki:

ekspozycja towaru renomowanej marki w hipermarkecie w Gdańsku;
praca w godzinach popołudniowych;
doradzanie klientom;
promocje;

oferujemy:

pracę na umowę zlecenia;
wynagrodzenie 10zł brutto za godzinę;
możliwość zdobycia cennego doświadczenia w obsłudze klienta;
opis dodatkowy:

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV ze zdjęciem na adres mailowy.
W temacie maila proszę wpisać nr referencyjny.

Na CV prosimy o dopisanie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych

Mapa GdańskProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Serwisant - mile widziani studenci ! Praca dodatkowa !

Polecane, ciekawe strony z Gdańska. Prowadzisz serwis o Gdańsku lub zwiazany z Gdańsk - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Oficjalna strona Miasta Gdańsk !Zobacz stronę Radio Gdańsk !Zobacz stronę Gdańsk dla Turysty !Zobacz stronę Trójmiasto.pl !Zobacz stronę Osowa portal dzielnicy Gdańska !Zobacz stronę Strona MOSIR w Gdańsku !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Gdańsk City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Gdańska: Sopot ogłoszenia - Gdynia darmowe ogłoszenia - Malbork ogłoszenia bezpłatne - Elbląg ogłoszenia - Kwidzyn sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję