Sekretarka / Sekretarz

KONTAKT

Gdańsk - Dodane przez praca47 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Sekretarka / Sekretarz

W związku z otwarciem kolejnego oddziału naszej firmy na terenie Polski prowadzimy obecnie rekrutację na stanowisko:

Sekretarz / Sekretarka

Opis stanowiska:

Obsługa biura
Nadzór nad obiegiem korespondencji
Wsparcie Zarządu
Kontakt z klientami i interesantami
Redagowanie pism

Wymagania:

Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
Umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych
Chęć uczenia się i podnoszenia własnych kwalifikacji
Umiejętność pracy w zespole
Dobra organizacja pracy
Zaangażowanie
Energiczność
Komunikatywność
Sumienność
Rzetelność

Oferujemy:

Stabilne warunki zatrudnienia
Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
Możliwość udziału w darmowych kursach nauki języków obcych
Karty upoważniające do wstępu na liczne obiekty sportowe BENEFIT
Dodatkowe ubezpieczenie
Dostęp do firmowego funduszu pożyczkowego
Udział w licznych imprez integracyjnych
Pełną wyzwań i interesującą pracę

Aplikacje (CV i list motywacyjny w formacie MS Office Word) prosimy przesyłać na podany adres e-mail, w temacie wiadomości proszę podać numer referencyjny REF8/03/2014

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Mapa GdańskProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Sekretarka / Sekretarz

Polecane, ciekawe strony z Gdańska. Prowadzisz serwis o Gdańsku lub zwiazany z Gdańsk - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Gdańsk dla Turysty !Zobacz stronę Osowa portal dzielnicy Gdańska !Zobacz stronę Oficjalna strona Miasta Gdańsk !Zobacz stronę Trójmiasto.pl !Zobacz stronę Radio Gdańsk !Zobacz stronę Strona MOSIR w Gdańsku !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Gdańsk City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Gdańska: Sopot ogłoszenia - Gdynia darmowe ogłoszenia - Malbork ogłoszenia bezpłatne - Elbląg ogłoszenia - Kwidzyn sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję