Sekretarka / Sekretarz

KONTAKT

Gdańsk - Dodane przez praca47 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Sekretarka / Sekretarz

W związku z otwarciem kolejnego oddziału naszej firmy na terenie Polski prowadzimy obecnie rekrutację na stanowisko:

Sekretarz / Sekretarka

Opis stanowiska:

Obsługa biura
Nadzór nad obiegiem korespondencji
Wsparcie Zarządu
Kontakt z klientami i interesantami
Redagowanie pism

Wymagania:

Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
Umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych
Chęć uczenia się i podnoszenia własnych kwalifikacji
Umiejętność pracy w zespole
Dobra organizacja pracy
Zaangażowanie
Energiczność
Komunikatywność
Sumienność
Rzetelność

Oferujemy:

Stabilne warunki zatrudnienia
Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
Możliwość udziału w darmowych kursach nauki języków obcych
Karty upoważniające do wstępu na liczne obiekty sportowe BENEFIT
Dodatkowe ubezpieczenie
Dostęp do firmowego funduszu pożyczkowego
Udział w licznych imprez integracyjnych
Pełną wyzwań i interesującą pracę

Aplikacje (CV i list motywacyjny w formacie MS Office Word) prosimy przesyłać na podany adres e-mail, w temacie wiadomości proszę podać numer referencyjny REF8/03/2014

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Mapa GdańskProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Sekretarka / Sekretarz

Polecane, ciekawe strony z Gdańska. Prowadzisz serwis o Gdańsku lub zwiazany z Gdańsk - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Gdańsk dla Turysty !Zobacz stronę Osowa portal dzielnicy Gdańska !Zobacz stronę Oficjalna strona Miasta Gdańsk !Zobacz stronę Radio Gdańsk !Zobacz stronę Strona MOSIR w Gdańsku !Zobacz stronę Trójmiasto.pl !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Gdańsk City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Gdańska: Sopot ogłoszenia - Gdynia darmowe ogłoszenia - Malbork ogłoszenia bezpłatne - Elbląg ogłoszenia - Kwidzyn sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję