Pracownicy Służby BHP i osoby wykonujące zadania tej służby (E-learning)

KONTAKT

Gdynia - Dodane przez szkolenia12 (osoba prywatna) -

Pracownicy Służby BHP i osoby wykonujące zadania tej służby (E-learning)

Pełna treść ogłoszenia Pracownicy Służby BHP i osoby wykonujące zadania tej służby (E-learning)

BONUS: Do każdego szkolenia internetowego oferujemy 3 miesiące konsultacji z zakresu BHP GRATIS!

Tytuł szkolenia: Pracownicy Służby BHP i osoby wykonujące zadania tej służby

Kategoria: Szkolenia BHP

Koszt szkolenia: 159 zł brutto/os.

Typ szkolenia: E-learning, multimedialne

Opis: Aktualizacja wiedzy w zakresie najnowszych metod oceny ryzyka zawodowego, metodami i technikami prowadzenia szkoleń w zakresie bhp oraz nowelizacją prawa pracy. Zasady dokumentowania i sprawozdawczości wypadków w miejscu pracy. Przykłady praktycznego organizowania przedsięwzięć mających na celu poprawę bezpieczeństwa pracowników w zakładzie pracy. Pracownicy służby bhp i osób wykonujących zadania tej służby odbywają je nie rzadziej niż raz na 5 lat. Szkolenie przeprowadzane jest zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Kiedy rozpoczyna się szkolenie? Szkolenie rozpoczyna się w momencie wysłania do Uczestnika danych dostępowych do szkolenia na platformie edukacyjnej. Dane dostępowe zostają wysłane do 24 godz. od momentu zaksięgowania na koncie firmy należności za szkolenie.

Czas trwania: Materiał zawarty w szkoleniu równoznaczny jest 32- godzinnym zajęciom dydaktycznym prowadzonym w formie szkolenia stacjonarnego.

Czas dostępu: Dostęp do szkolenia 24 h/dobę na platformie szkoleniowej akademia.julamedia.pl przez okres 14 dni od dnia zamówienia. W dowolnym tempie można wykonać szkolenie.

Zaświadczenie z indywidualnym numerem potwierdzające odbycie szkolenia ( wystawiane są na podstawie 16 ust. 3 rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. Nr 180, poz. 1860, z późn. zm.) i wysyłane pocztą GRATIS!

Program szkolenia:

Wybrane akty prawne.
Zagrożenia czynnikami w pracy.
Stanowisko biurowe.
Postępowanie w razie wypadków.
Metodyka bhp.
Szkolenia bhp.
Kontrola i nadzór bhp.

Grupa docelowa:

Szkolenie jest przeznaczone dla pracowników służby bezpieczeństwa i higieny pracy i osób wykonujących zadania tej służby.

Warunki zaliczenia:

Uzyskania minimum 65% z aktywności w szkoleniu, min.
Czas aktywności w szkolenia to 32 godz. (1 godz.= 45 minut)
Pozytywne zaliczenie quizów sprawdzających

Korzyści:

Aktualizacja wiedzy w zakresie najnowszych metod oceny ryzyka zawodowego, metodami i technikami prowadzenia szkoleń w zakresie bhp oraz nowelizacją prawa pracy.
Zasady dokumentowania i sprawozdawczości wypadków w miejscu pracy. Przykłady praktycznego organizowania przedsięwzięć mających na celu poprawę bezpieczeństwa pracowników w zakładzie pracy. Pracownicy służby bhp i osób wykonujących zadania tej służby odbywają je nie rzadziej niż raz na 5 lat. Szkolenie przeprowadzane jest zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy.
Pracodawca zyskuje profesjonalnie przeszkolonego pracownika-doradcę, którego wiedza praktyczna wspomaga globalne kształtowanie (zakład pracy) bezpieczeństwa i higieny pracy oraz kształtuje pożądane zachowania personelu w środowisku pracy.

Mapa GdyniaProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Pracownicy Służby BHP i osoby wykonujące zadania tej służby (E-learning) ,159 zł


Polecane, ciekawe strony z Gdańska. Prowadzisz serwis o Gdańsku lub zwiazany z Gdańsk - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Trójmiasto.pl !Zobacz stronę Radio Gdańsk !Zobacz stronę Gdańsk dla Turysty !Zobacz stronę Osowa portal dzielnicy Gdańska !Zobacz stronę Oficjalna strona Miasta Gdańsk !Zobacz stronę Strona MOSIR w Gdańsku !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Gdańsk City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Gdańska: Sopot ogłoszenia - Gdynia darmowe ogłoszenia - Malbork ogłoszenia bezpłatne - Elbląg ogłoszenia - Kwidzyn sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Gdańsk City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj