Pracownicy Służby BHP i osoby wykonujące zadania tej służby (E-learning)

KONTAKT

Gdynia - Dodane przez szkolenia12 (osoba prywatna) -

Pracownicy Służby BHP i osoby wykonujące zadania tej służby (E-learning)

Pełna treść ogłoszenia Pracownicy Służby BHP i osoby wykonujące zadania tej służby (E-learning)

BONUS: Do każdego szkolenia internetowego oferujemy 3 miesiące konsultacji z zakresu BHP GRATIS!

Tytuł szkolenia: Pracownicy Służby BHP i osoby wykonujące zadania tej służby

Kategoria: Szkolenia BHP

Koszt szkolenia: 159 zł brutto/os.

Typ szkolenia: E-learning, multimedialne

Opis: Aktualizacja wiedzy w zakresie najnowszych metod oceny ryzyka zawodowego, metodami i technikami prowadzenia szkoleń w zakresie bhp oraz nowelizacją prawa pracy. Zasady dokumentowania i sprawozdawczości wypadków w miejscu pracy. Przykłady praktycznego organizowania przedsięwzięć mających na celu poprawę bezpieczeństwa pracowników w zakładzie pracy. Pracownicy służby bhp i osób wykonujących zadania tej służby odbywają je nie rzadziej niż raz na 5 lat. Szkolenie przeprowadzane jest zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Kiedy rozpoczyna się szkolenie? Szkolenie rozpoczyna się w momencie wysłania do Uczestnika danych dostępowych do szkolenia na platformie edukacyjnej. Dane dostępowe zostają wysłane do 24 godz. od momentu zaksięgowania na koncie firmy należności za szkolenie.

Czas trwania: Materiał zawarty w szkoleniu równoznaczny jest 32- godzinnym zajęciom dydaktycznym prowadzonym w formie szkolenia stacjonarnego.

Czas dostępu: Dostęp do szkolenia 24 h/dobę na platformie szkoleniowej akademia.julamedia.pl przez okres 14 dni od dnia zamówienia. W dowolnym tempie można wykonać szkolenie.

Zaświadczenie z indywidualnym numerem potwierdzające odbycie szkolenia ( wystawiane są na podstawie 16 ust. 3 rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. Nr 180, poz. 1860, z późn. zm.) i wysyłane pocztą GRATIS!

Program szkolenia:

Wybrane akty prawne.
Zagrożenia czynnikami w pracy.
Stanowisko biurowe.
Postępowanie w razie wypadków.
Metodyka bhp.
Szkolenia bhp.
Kontrola i nadzór bhp.

Grupa docelowa:

Szkolenie jest przeznaczone dla pracowników służby bezpieczeństwa i higieny pracy i osób wykonujących zadania tej służby.

Warunki zaliczenia:

Uzyskania minimum 65% z aktywności w szkoleniu, min.
Czas aktywności w szkolenia to 32 godz. (1 godz.= 45 minut)
Pozytywne zaliczenie quizów sprawdzających

Korzyści:

Aktualizacja wiedzy w zakresie najnowszych metod oceny ryzyka zawodowego, metodami i technikami prowadzenia szkoleń w zakresie bhp oraz nowelizacją prawa pracy.
Zasady dokumentowania i sprawozdawczości wypadków w miejscu pracy. Przykłady praktycznego organizowania przedsięwzięć mających na celu poprawę bezpieczeństwa pracowników w zakładzie pracy. Pracownicy służby bhp i osób wykonujących zadania tej służby odbywają je nie rzadziej niż raz na 5 lat. Szkolenie przeprowadzane jest zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy.
Pracodawca zyskuje profesjonalnie przeszkolonego pracownika-doradcę, którego wiedza praktyczna wspomaga globalne kształtowanie (zakład pracy) bezpieczeństwa i higieny pracy oraz kształtuje pożądane zachowania personelu w środowisku pracy.

Mapa GdyniaProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Pracownicy Służby BHP i osoby wykonujące zadania tej służby (E-learning) ,159 zł


Polecane, ciekawe strony z Gdańska. Prowadzisz serwis o Gdańsku lub zwiazany z Gdańsk - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Oficjalna strona Miasta Gdańsk !Zobacz stronę Gdańsk dla Turysty !Zobacz stronę Trójmiasto.pl !Zobacz stronę Osowa portal dzielnicy Gdańska !Zobacz stronę Strona MOSIR w Gdańsku !Zobacz stronę Radio Gdańsk !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Gdańsk City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Gdańska: Sopot ogłoszenia - Gdynia darmowe ogłoszenia - Malbork ogłoszenia bezpłatne - Elbląg ogłoszenia - Kwidzyn sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Gdańsk City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj