PRACE OGRODOWE z j. FRANCUSKIM

KONTAKT

Gdańsk - Dodane przez rekrutacja310 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia PRACE OGRODOWE z j. FRANCUSKIM

Opis oferty pracy:
Agencja Pośrednictwa Pracy Eurokontakt Projekt Serwis Sp.z o.o lic 1109/1a/1b dla zagranicznego kontrahenta poszukuje pracowników na stanowisko: Prace ogrodowe. PILNE!

opis stanowiska:
Prace ogrodowe, przycinka krzaczków, zbieranie liści z drzew/krzakow, sadzenie roslin, prace porzadkowe na terenie firmy.

Wymagania: Wykwalifikowane osoby. Mile widziana umiejętność jazdy na malych ogrodowych traktorkach
Prawo jazdy: kat B

Znajomość języka: j. francuski w stopniu dobrym
Zakwaterowanie: 100euro/miesiąc

Wynagrodzenie: 7,51euro brutto/h
Umowa cywilno-prawna

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz ze zdjęciem) na adres e-mail , bądź kontakt telefoniczny pod numerem 56 46 12 294.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zwartch w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust. z dn. 20.08.97r. O Ochronie Danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883).

Mapa GdańskProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - PRACE OGRODOWE z j. FRANCUSKIM

Polecane, ciekawe strony z Gdańska. Prowadzisz serwis o Gdańsku lub zwiazany z Gdańsk - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Trójmiasto.pl !Zobacz stronę Oficjalna strona Miasta Gdańsk !Zobacz stronę Gdańsk dla Turysty !Zobacz stronę Osowa portal dzielnicy Gdańska !Zobacz stronę Strona MOSIR w Gdańsku !Zobacz stronę Radio Gdańsk !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Gdańsk City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Gdańska: Sopot ogłoszenia - Gdynia darmowe ogłoszenia - Malbork ogłoszenia bezpłatne - Elbląg ogłoszenia - Kwidzyn sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję