Praca dla foundraziera Gdańsk/trójmiasto/ woj. pomorskie

KONTAKT

Gdańsk - Dodane przez tkopd-gd1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Praca dla foundraziera Gdańsk/trójmiasto/ woj. pomorskie

wymagania:
Terenowy Komitetet Ochorony Dziecka w Gdańsku jest oddziałem najstarszej polskiej organizacji działającej na rzecz ochrony praw dziecka w Polsce. celem i misją KOPD jest ochrona praw i interesów dziecka oraz pomoc dziecku krzywdzonemu i jego rodzinie.

Stowarzyszenie prowadzi działalność szczególnie po przez:
Obecnie misja i cele KOP w Gdańsku są realizowane między innymi poprzez:
udzielanie porad, informacji i konsultacji,
działalność interwencyjną,
realizację projektów krajowych i międzynarodowych,
uczestnictwo w konferencjach i organizowanie ich.

Obecnie Poszukujemy kandydatów na stanowisko :
Specjalista ds. fundraisingu
Miejsce pracy : Gdańsk

Wymagania :
Potwierdzone, roczne doświadczenie w dziedzinie fundraisingu (warunek konieczny)
Doświadczenie w opracowaniu i wdrażaniu strategii, planów oraz raportów
Otwartość na kontakty i budowanie relacji (zaskocz nas)
Umiejętności prezentacji, prowadzenia negocjacji oraz argumentacji ( rozmowa z nami jest pierwszym sprawdzianem)
Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność
Dobra znajomość obsługi komputera
Mile widziana znajomość języków obcych
Umiejętności dyplomatyczne
Kreatywność
Mile widziane ukończone kursy i szkolenia z zakresu działalności w III sektorze
obowiązki:
Zadania/Obowiązki :

Tworzenie, rozwój oraz wprowadzanie w życie strategii fundraisingu w Stowarzyszeniu
Planowe, etyczne i kreatywne rozwijanie źródeł finansowania organizacji
Poszukiwanie i tworzenie baz danych potencjalnych darczyńców oraz sponsorów
Przygotowywanie planów oraz indywidualnych propozycji współpracy dopasowanych do potrzeb i specyfiki poszczególnych darczyńców i sponsorów
Współpraca z pozostałym personelem Stowarzyszenia celem rozwoju organizacji i dywersyfikacji źródeł finansowania
Działania prowadzące do zwiększenia efektywności fundraisingu
Współpraca z darczyńcami i sponsorami
Tworzenie na podstawie strategii planów rocznych (harmonogramów) fundraisingu
Dbanie o stałą obecność komunikatów fundraisingowych na stronach portalu, w mediach, na spotkaniach, konferencjach itp. (we współpracy z ekipą operacyjną organizacji)
Obsługa korespondencji e-mailowej i pocztowej w zakresie fundraisingu. W szczególności, terminowe wysyłanie do ofiarodawców podziękowań oraz raportów z informacji, na co zostały wydane pozyskane fundusze.
Wyjazdy i wyjścia służbowe
oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie , z możliwością zmiany na umowę o pracę, po pozytywnie zakończonym okresie próbnym (3 m-ce) (ty wyznaczasz cel, po czym sprawdzamy na ile udało się go wypracować)

Ciekawą pracę w dynamicznym zespole
Możliwość udziału w przygotowywaniu strategii i dalszych działań Stowarzyszenia
Premie za pozytywne rezultaty działań fundraisingowych.
Preferujemy długoterminowe podejście do relacji z ludźmi.

opis dodatkowy:
Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aplikacji zawierającej cv i list motywacyjny na adres : tkopd-gd(a)wp.pl. W tytule maila prosimy zamieścić specjalista ds. fundraisingu.
Informujemy, ze skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami, które zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną.

Mapa GdańskProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Praca dla foundraziera Gdańsk/trójmiasto/ woj. pomorskie

Polecane, ciekawe strony z Gdańska. Prowadzisz serwis o Gdańsku lub zwiazany z Gdańsk - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Osowa portal dzielnicy Gdańska !Zobacz stronę Trójmiasto.pl !Zobacz stronę Radio Gdańsk !Zobacz stronę Oficjalna strona Miasta Gdańsk !Zobacz stronę Gdańsk dla Turysty !Zobacz stronę Strona MOSIR w Gdańsku !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Gdańsk City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Gdańska: Sopot ogłoszenia - Gdynia darmowe ogłoszenia - Malbork ogłoszenia bezpłatne - Elbląg ogłoszenia - Kwidzyn sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję