Poszukujemy pracowników do zakładu produkcyjnego- od zaraz!

KONTAKT

Gdańsk - Dodane przez Adecco Sp z o. o. (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Poszukujemy pracowników do zakładu produkcyjnego- od zaraz!

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Obecnie dla naszego Klienta, wiodącego dostawcę nowoczesnych rozwiązań elektronicznych i technologii systemowych, poszukujemy osób zainteresowanych stałą pracą na stanowisku:

Nr ref.: PP/04/2016/GDA
Miejsce pracy: Gdańsk

Praca na stanowisku produkcyjnym polega na składaniu drobnych elementów plastikowych w przełączniki samochodowe.

Zadania:
składanie plastikowych elementów w przełączniki samochodowe
pakowanie i znakowanie wyprodukowanych elementów,
obsługa prostych maszyn produkcyjnych,
dbanie o czystość na stanowisku pracy.

Od Kandydatów oczekujemy:
zdolności manualnych oraz spostrzegawczości,
dobrej organizacja pracy własnej,
cierpliwości oraz umiejętność koncentracji,
dyspozycyjności do pracy zmianowej (3 zmiany),
gotowości do pracy od zaraz.

Oferujemy:
stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
urlop wypoczynkowy,
pracę na pełen etat,
możliwość wypracowania dodatkowo płatnych nadgodzin,
stałą pracę w międzynarodowej firmie.

Oferta dotyczy zatrudnienia w oparciu o ustawę o pracy tymczasowej i delegowania pracownika do pracy na rzecz naszego Klienta.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o nadsyłanie aplikacji zawierającej CV, w tytule wiadomości prosimy o podanie numeru referencyjnego: PP/04/2016/GDA
Zapraszamy na spotkania informacyjne w każdy wtorek i czwartek o godz. 11:00 w biurze Adecco w Gdańsku ul. Hallera 2B.

Mapa GdańskProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Poszukujemy pracowników do zakładu produkcyjnego- od zaraz!

Polecane, ciekawe strony z Gdańska. Prowadzisz serwis o Gdańsku lub zwiazany z Gdańsk - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Trójmiasto.pl !Zobacz stronę Oficjalna strona Miasta Gdańsk !Zobacz stronę Radio Gdańsk !Zobacz stronę Gdańsk dla Turysty !Zobacz stronę Osowa portal dzielnicy Gdańska !Zobacz stronę Strona MOSIR w Gdańsku !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Gdańsk City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Gdańska: Sopot ogłoszenia - Gdynia darmowe ogłoszenia - Malbork ogłoszenia bezpłatne - Elbląg ogłoszenia - Kwidzyn sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję