Personel Pomocniczy - Pruszcz Gdański - Praca od zaraz

KONTAKT

Pruszcz Gdański - Dodane przez lidia.nikiel (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Personel Pomocniczy - Pruszcz Gdański - Praca od zaraz

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego. Od 2002 roku stajemy naprzeciw najbardziej zaawansowanym projektom mając w zasięgu 3 niezależne specjalizacje: Progres HR, Progres Consulting oraz Progres Permanent Recruitment. Taka dywersyfikacja pozwoliła nam nie tylko stworzyć kompleksowy pakiet usług łączący w sobie profesjonalizm, elastyczność i indywidualizm, ale również zmienić postrzeganie rozwiązań doradczo-szkoleniowych i rekrutacyjnych.

Znajdujemy się w pierwszej dziesiątce polskiego rynku Agencji Pracy Tymczasowej. Współpracujemy z ponad 600 firmami na terenie całego kraju, dzięki 12 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Personel pomocniczy
Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
Nr.ref.: PP/09/Pruszcz Gdański

Wymagania:
- książeczka sanepidarno epidemiologiczna,
- dyspozycyjność
- uczciwość i systematyczność,
- chęci do pracy.

Obowiązki:
- wykładanie towaru na pólki
- drobne prace pomocnicze

Oferujemy:
-pracę na podstawie umowy o dzieło/zlecenie
-stawkę godzinową
opis dodatkowy:

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)"

Mapa Pruszcz GdańskiProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Personel Pomocniczy - Pruszcz Gdański - Praca od zaraz

Polecane, ciekawe strony z Gdańska. Prowadzisz serwis o Gdańsku lub zwiazany z Gdańsk - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Strona MOSIR w Gdańsku !Zobacz stronę Radio Gdańsk !Zobacz stronę Osowa portal dzielnicy Gdańska !Zobacz stronę Gdańsk dla Turysty !Zobacz stronę Trójmiasto.pl !Zobacz stronę Oficjalna strona Miasta Gdańsk !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Gdańsk City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Gdańska: Sopot ogłoszenia - Gdynia darmowe ogłoszenia - Malbork ogłoszenia bezpłatne - Elbląg ogłoszenia - Kwidzyn sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję