Opiekun Mieszkań

KONTAKT

Gdańsk - Dodane przez opiekun.mieszkan.znp (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Opiekun Mieszkań

Poszukujemy osób do zarządzania mieszkaniami. Praca polega na opiece nad mieszkaniami osób, które ze względu na swoje miejsce zamieszkania, ilość lokali lub brak czasu nie mają możliwości zajmowania się sprawami związanymi ze swoimi lokalami. Jeżeli lubisz nieruchomości oraz pracę z ludźmi, dołącz do nas!

Najważniejsze zadania:
opieka nad wynajmowanymi nieruchomościami
kontakt z najemcami i właścicielami mieszkań
organizowanie drobnych remontów i napraw (wyszukiwanie firm, nadzór nad pracami)
wyszukiwanie najemców mieszkań
kontakty z urzędami i instytucjami
prowadzenie rozliczeń pomiędzy najemcą, właścicielem i firmą
pozyskiwanie nowych klientów

Wymagania:
wysoka kultura osobista
znajomość obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Office oraz internetu
zdolność szybkiego uczenia się, umiejętność cierpliwego słuchania
znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
pełna samodzielność przy rozwiązywaniu problemów
miłe usposobienie

Mile widziane:
wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz zarządzania nieruchomościami
umiejętność majsterkowania

W zamian oferujemy:
atrakcyjne wynagrodzenie w ramach prowadzonej działalności gospodarczej
wsparcie partnerskiego biura rachunkowego
telefon komórkowy z miesięcznym limitem
lekcje języka angielskiego
pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w profesjonalnym zespole
możliwość rozwoju zawodowego
elastyczny czas pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami, którzy prześlą komplet informacji.

Mapa GdańskProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Opiekun Mieszkań

Polecane, ciekawe strony z Gdańska. Prowadzisz serwis o Gdańsku lub zwiazany z Gdańsk - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Trójmiasto.pl !Zobacz stronę Gdańsk dla Turysty !Zobacz stronę Osowa portal dzielnicy Gdańska !Zobacz stronę Oficjalna strona Miasta Gdańsk !Zobacz stronę Radio Gdańsk !Zobacz stronę Strona MOSIR w Gdańsku !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Gdańsk City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Gdańska: Sopot ogłoszenia - Gdynia darmowe ogłoszenia - Malbork ogłoszenia bezpłatne - Elbląg ogłoszenia - Kwidzyn sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję