opieka w Niemczech

KONTAKT

Gdańsk - Dodane przez edyta.petryk (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia opieka w Niemczech

Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę dla opiekunów osób starszych w Niemczech. Zaufały nam setki osób, które dzięki nam podjęły pracę w prywatnym domu starszej osoby.
W obecnej chwili poszukujemy opiekunki/a na okres 2 miesięcy dla małżeństwa mieszkającego w domku jednorodzinnym z ogrodem w Krefeld ( okolice Essen).
Podopieczna ma 85 lat. Cierpi na Alzheimera , cukrzycę oraz lekką demencję. Porusza się samodzielnie i samodzielnie korzysta z toalety. Codziennie przyjeżdża do podopiecznej Pflegedienst tzw. opieka medyczna, która podaje podopiecznej lekarstwa, mierzy cukier, podaje insulinę.
Podopieczny ma 92 lata cierpi na demencję. Porusza się samodzielnie. Jednakże należy mu pomóc w podprowadzeniu do toalety. Podopieczny ma 2 grupę niepełnosprawności.
Obowiązki:
-pomoc przy rozbieraniu się i ubieraniu pacjenta
-codzienna toaleta
- pomoc przy spożywaniu posiłków ( podawanie leków)
- czuwanie nad bezpieczeństwem chorego
- rozmowy, spacery, oglądanie TV.
- robienie zakupów
Wymagania:
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego- warunek konieczny
-dyspozycyjność na okres 2mc
-doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
- osoba odpowiedzialna, lubiąca pracę z osobami starszymi.
Informacje dodatkowe:
- Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym. Dla opiekunki jest oddzielny pokój ze standardowym wyposażeniem .Czas wolny do ustalenia z rodziną.
* Z relacji opiekunki bardzo miła cała rodzina, na której pomoc można liczyć. Do podopiecznej przychodzi 3 razy dziennie opieka medyczna. Podopieczna bardzo lubi spacerować , wspólnie z opiekunką robi zakupy. Podopieczny na dzień dzisiejszy nie wychodzi na spacery , nosi już pampersy.

Mapa GdańskProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - opieka w Niemczech

Polecane, ciekawe strony z Gdańska. Prowadzisz serwis o Gdańsku lub zwiazany z Gdańsk - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Strona MOSIR w Gdańsku !Zobacz stronę Trójmiasto.pl !Zobacz stronę Osowa portal dzielnicy Gdańska !Zobacz stronę Oficjalna strona Miasta Gdańsk !Zobacz stronę Gdańsk dla Turysty !Zobacz stronę Radio Gdańsk !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Gdańsk City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Gdańska: Sopot ogłoszenia - Gdynia darmowe ogłoszenia - Malbork ogłoszenia bezpłatne - Elbląg ogłoszenia - Kwidzyn sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję