Oferta pracy na stanowisko Programista PHP

KONTAKT

Gdańsk - Dodane przez intervita (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Oferta pracy na stanowisko Programista PHP

Dla naszego Klienta, firmy informatycznej, istniejącej na rynku już 10 lat z siedzibą w Gdańsku, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

PROGRAMISTY PHP

Miejsce pracy:

Gdańsk
OPIS STANOWISKA:
Poszukujemy programistów do rozwoju prowadzonych przez naszego klienta projektów związanych z tworzeniem dedykowanego oprogramowania na potrzeby Klientów; projektowanie , budowa oraz rozwój aplikacji w języku PHP; opracowywanie dokumentacji technicznej i użytkowej oprogramowania.

ZAPEWNIAMY:
Możliwość zdobycia wielu doświadczeń zawodowych i rozwój zawodowy.
Umowę o pracę.
Bardzo dobre warunki płacowe.
Pracę w młodym, dynamicznym zespole.
Wsparcie merytoryczne.
Udział w wielu szkoleniach zgodnych z wymaganiami stanowiska pracy.
Możliwość awansu.
Pracę przy wielu ciekawych projektach.

OCZEKUJEMY:
Wykształcenie wyższe informatyczne (lub studenci III, IV, V roku)
Konieczna dobra umiejętność posługiwania się językiem angielskim
Doświadczenia w tworzeniu aplikacji w języku PHP, MySQL/Oracle
Znajomości zasad programowania zorientowanego obiektowo
Znajomości relacyjnych baz danych
Znajomości JavaScript, AJAX i JAVA
Znajomości środowiska Linux i Windows
Samodzielności, komunikatywności, umiejętności pracy w zespole
Umiejętność analitycznego myślenia
Przy samodzielnej współpracy konieczność udokumentowanego portfolio ze wskazaniem projektów w jakich brał udział z określeniem roli jaką pełnił w projekcie

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem oraz listem motywacyjnym przez kliknięcie KONTAKT

z podaniem nr referencyjnego:

PROGRAMISTA PHP

Do wysyłanej oferty proszę załączyć niniejszą klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest About You Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Spichrzowej 19. Państwa dane osobowe wykorzystane zostaną w celu przeprowadzenia rekrutacji przez spółkę. Podanie przez Państwa tych danych jest dobrowolne. Mają Państwo prawo wglądu do tych danych oraz ich poprawiania/aktualizowania.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Zastrzegamy sobie prawo do przedstawienia innej oferty niż w ogłoszeniu.

Państwa dane osobowe w toku prowadzonych przez nas procesów rekrutacyjnych będą udostępniane pracodawcom.

Mapa GdańskProfil założony około 6 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Oferta pracy na stanowisko Programista PHP

Polecane, ciekawe strony z Gdańska. Prowadzisz serwis o Gdańsku lub zwiazany z Gdańsk - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Oficjalna strona Miasta Gdańsk !Zobacz stronę Radio Gdańsk !Zobacz stronę Trójmiasto.pl !Zobacz stronę Osowa portal dzielnicy Gdańska !Zobacz stronę Gdańsk dla Turysty !Zobacz stronę Strona MOSIR w Gdańsku !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Gdańsk City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Gdańska: Sopot ogłoszenia - Gdynia darmowe ogłoszenia - Malbork ogłoszenia bezpłatne - Elbląg ogłoszenia - Kwidzyn sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję