Oferta pracy na stanowisko Programista PHP

KONTAKT

Gdańsk - Dodane przez intervita (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Oferta pracy na stanowisko Programista PHP

Dla naszego Klienta, firmy informatycznej, istniejącej na rynku już 10 lat z siedzibą w Gdańsku, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

PROGRAMISTY PHP

Miejsce pracy:

Gdańsk
OPIS STANOWISKA:
Poszukujemy programistów do rozwoju prowadzonych przez naszego klienta projektów związanych z tworzeniem dedykowanego oprogramowania na potrzeby Klientów; projektowanie , budowa oraz rozwój aplikacji w języku PHP; opracowywanie dokumentacji technicznej i użytkowej oprogramowania.

ZAPEWNIAMY:
Możliwość zdobycia wielu doświadczeń zawodowych i rozwój zawodowy.
Umowę o pracę.
Bardzo dobre warunki płacowe.
Pracę w młodym, dynamicznym zespole.
Wsparcie merytoryczne.
Udział w wielu szkoleniach zgodnych z wymaganiami stanowiska pracy.
Możliwość awansu.
Pracę przy wielu ciekawych projektach.

OCZEKUJEMY:
Wykształcenie wyższe informatyczne (lub studenci III, IV, V roku)
Konieczna dobra umiejętność posługiwania się językiem angielskim
Doświadczenia w tworzeniu aplikacji w języku PHP, MySQL/Oracle
Znajomości zasad programowania zorientowanego obiektowo
Znajomości relacyjnych baz danych
Znajomości JavaScript, AJAX i JAVA
Znajomości środowiska Linux i Windows
Samodzielności, komunikatywności, umiejętności pracy w zespole
Umiejętność analitycznego myślenia
Przy samodzielnej współpracy konieczność udokumentowanego portfolio ze wskazaniem projektów w jakich brał udział z określeniem roli jaką pełnił w projekcie

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem oraz listem motywacyjnym przez kliknięcie KONTAKT

z podaniem nr referencyjnego:

PROGRAMISTA PHP

Do wysyłanej oferty proszę załączyć niniejszą klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest About You Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Spichrzowej 19. Państwa dane osobowe wykorzystane zostaną w celu przeprowadzenia rekrutacji przez spółkę. Podanie przez Państwa tych danych jest dobrowolne. Mają Państwo prawo wglądu do tych danych oraz ich poprawiania/aktualizowania.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Zastrzegamy sobie prawo do przedstawienia innej oferty niż w ogłoszeniu.

Państwa dane osobowe w toku prowadzonych przez nas procesów rekrutacyjnych będą udostępniane pracodawcom.

Mapa GdańskProfil założony około 6 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Oferta pracy na stanowisko Programista PHP

Polecane, ciekawe strony z Gdańska. Prowadzisz serwis o Gdańsku lub zwiazany z Gdańsk - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Trójmiasto.pl !Zobacz stronę Strona MOSIR w Gdańsku !Zobacz stronę Oficjalna strona Miasta Gdańsk !Zobacz stronę Osowa portal dzielnicy Gdańska !Zobacz stronę Gdańsk dla Turysty !Zobacz stronę Radio Gdańsk !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Gdańsk City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Gdańska: Sopot ogłoszenia - Gdynia darmowe ogłoszenia - Malbork ogłoszenia bezpłatne - Elbląg ogłoszenia - Kwidzyn sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję