Monter Kadłubów Okrętowych

KONTAKT

Gdańsk - Dodane przez poznan1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Monter Kadłubów Okrętowych

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska Sp. z o. o. od 2005 roku figuruje
w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Francji w zakresie pośrednictwa pracy
i agencji pracy tymczasowej. Dla naszego Klienta poszukujemy:

Monterów Kadłubów Okrętowych
Nr ref. MKO/GD/2011
Miejsce pracy: Gdańsk

Obowiązki:
Montaż kadłubów okrętowych oraz konstrukcji stalowych;
Prace związane z montażem blach;
Odczytywanie rysunku technicznego okrętowego
Wymagania:
Doświadczenie w montażu kadłubów okrętowych lub konstrukcji stalowych- warunek konieczny;
Umiejętność czytania rysunku technicznego (najlepiej okrętowego);
Odbyty kurs spawania elektrycznego (firma może pomóc w nabyciu certyfikatu);
Umiejętność cięcia palnikiem tlenowym 200
Praktyczna znajomość technologii budowy kadłubów okrętowych
Bardzo dobra organizacji pracy, sumienność i odpowiedzialność
Gotowość do podjęcia pracy od zaraz oraz do udziału w 15 minutowym teście praktycznym (przed zatrudnieniem)
Klient oferuje:
Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (później umowa o pracę) do końca roku z możliwością przedłużenia;
Wynagrodzenie godzinowe;
Możliwość zakwaterowania w hotelu pracowniczym w bliskiej odległości od miejsca pracy;
Niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:

poznan@intemporis.eu

w tytule wpisując : MONTER

lub kontakt telefoniczny pod numerem:

61 855 21 80

Nr licencji agencji: 1954

Mapa GdańskProfil założony około 4 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Monter Kadłubów Okrętowych

Polecane, ciekawe strony z Gdańska. Prowadzisz serwis o Gdańsku lub zwiazany z Gdańsk - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Trójmiasto.pl !Zobacz stronę Radio Gdańsk !Zobacz stronę Oficjalna strona Miasta Gdańsk !Zobacz stronę Osowa portal dzielnicy Gdańska !Zobacz stronę Gdańsk dla Turysty !Zobacz stronę Strona MOSIR w Gdańsku !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Gdańsk City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Gdańska: Sopot ogłoszenia - Gdynia darmowe ogłoszenia - Malbork ogłoszenia bezpłatne - Elbląg ogłoszenia - Kwidzyn sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję