Monter Kadłubów Okrętowych

KONTAKT

Gdańsk - Dodane przez poznan1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Monter Kadłubów Okrętowych

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska Sp. z o. o. od 2005 roku figuruje
w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Francji w zakresie pośrednictwa pracy
i agencji pracy tymczasowej. Dla naszego Klienta poszukujemy:

Monterów Kadłubów Okrętowych
Nr ref. MKO/GD/2011
Miejsce pracy: Gdańsk

Obowiązki:
Montaż kadłubów okrętowych oraz konstrukcji stalowych;
Prace związane z montażem blach;
Odczytywanie rysunku technicznego okrętowego
Wymagania:
Doświadczenie w montażu kadłubów okrętowych lub konstrukcji stalowych- warunek konieczny;
Umiejętność czytania rysunku technicznego (najlepiej okrętowego);
Odbyty kurs spawania elektrycznego (firma może pomóc w nabyciu certyfikatu);
Umiejętność cięcia palnikiem tlenowym 200
Praktyczna znajomość technologii budowy kadłubów okrętowych
Bardzo dobra organizacji pracy, sumienność i odpowiedzialność
Gotowość do podjęcia pracy od zaraz oraz do udziału w 15 minutowym teście praktycznym (przed zatrudnieniem)
Klient oferuje:
Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (później umowa o pracę) do końca roku z możliwością przedłużenia;
Wynagrodzenie godzinowe;
Możliwość zakwaterowania w hotelu pracowniczym w bliskiej odległości od miejsca pracy;
Niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:

poznan@intemporis.eu

w tytule wpisując : MONTER

lub kontakt telefoniczny pod numerem:

61 855 21 80

Nr licencji agencji: 1954

Mapa GdańskProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Monter Kadłubów Okrętowych

Polecane, ciekawe strony z Gdańska. Prowadzisz serwis o Gdańsku lub zwiazany z Gdańsk - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Gdańsk dla Turysty !Zobacz stronę Trójmiasto.pl !Zobacz stronę Radio Gdańsk !Zobacz stronę Strona MOSIR w Gdańsku !Zobacz stronę Oficjalna strona Miasta Gdańsk !Zobacz stronę Osowa portal dzielnicy Gdańska !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Gdańsk City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Gdańska: Sopot ogłoszenia - Gdynia darmowe ogłoszenia - Malbork ogłoszenia bezpłatne - Elbląg ogłoszenia - Kwidzyn sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję