Menedżer Zespołu

KONTAKT

Gdynia - Dodane przez gdynia.praca.tm (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Menedżer Zespołu

Lider prowadzi ludzi tam gdzie oni chcą podążyć.
Wielki przywódca prowadzi ludzi gdzie niekoniecznie chcą iść ale za to tam gdzie być powinni.
Rosalynn Carter

Opis stanowiska:
Zbudowanie i zarządzanie pracą podległego zespołu
Realizowanie planów sprzedażowych
Rozwój osobowy struktury pożądane umiejętności rekrutacyjne
Nadzór nad obecną i przyszłą sprzedażą
Dbanie o elitarny wizerunek firmy
Praca nad profesjonalnym rozwojem podległych Doradców
Motywowanie zespołu Doradców
Praca w biurze i w terenie
Raportowanie efektów pracy własnej oraz podległego zespołu Doradców

Biuro Sprzedaży : Gdynia

Oferujemy:
Atrakcyjne warunki finansowe
Realny wpływ na wysokość swojego wynagrodzenia
Cele sprzedażowe dopasowane do indywidualnych doświadczeń
Wsparcie finansowe w okresie wdrożenia
Profesjonalny program szkoleniowo-wdrożeniowy przygotowujący do zawodu
Indywidualna ścieżka kariery
Elastyczne godziny pracy
Konkurencyjna gama produktów finansowych
Dla najlepszych pakiet indywidualnie dopasowanych bonusów oraz wyjazdy zagraniczne

Wymagania:
Posiadasz doświadczenie zawodowe w zarządzaniu zespołem sprzedażowym w branży finansowej lub ubezpieczeniowej
Masz dobrą orientację w rynku rozwiązań finansowych oraz psychologii sprzedaży
Potrafisz dzielić się wiedzą i umiejętnościami
Wiesz, jak motywować i wspierać ludzi
Jesteś zorientowany na realizację celów osobistych
oraz biznesowych
Kierujesz się w życiu zawodowym wartościami cechującymi prawdziwych liderów

Osoby spełniające wymagania prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV i list motywacyjny na adres emailowy podany w formularzu na stronie .

Mapa GdyniaProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Menedżer Zespołu

Polecane, ciekawe strony z Gdańska. Prowadzisz serwis o Gdańsku lub zwiazany z Gdańsk - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Gdańsk dla Turysty !Zobacz stronę Strona MOSIR w Gdańsku !Zobacz stronę Oficjalna strona Miasta Gdańsk !Zobacz stronę Osowa portal dzielnicy Gdańska !Zobacz stronę Radio Gdańsk !Zobacz stronę Trójmiasto.pl !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Gdańsk City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Gdańska: Sopot ogłoszenia - Gdynia darmowe ogłoszenia - Malbork ogłoszenia bezpłatne - Elbląg ogłoszenia - Kwidzyn sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję