Kurs kadry i płace z obsługą programów Symfonia KP i Płatnik - kurs weekendowy

KONTAKT

Gdańsk - Dodane przez m.sikora (osoba prywatna) -

Kurs kadry i płace z obsługą programów Symfonia KP i Płatnik - kurs weekendowy

Pełna treść ogłoszenia Kurs kadry i płace z obsługą programów Symfonia KP i Płatnik - kurs weekendowy

POLSKIE TOWARZYSTWO EKONOMICZNE ZAPRASZA NA

Kurs kadry i płace z obsługą programów Symfonia KP i Płatnik - kurs weekendowy - Gdańsk

Cel kursu
zdobycie wiedzy i umiejętności niezbędnych w pracy pracownika służb kadrowo-płacowych
poznanie podstaw prawa pracy wraz z umiejętnością jego stosowania w praktyce,
nabycie umiejętności rozliczania wynagrodzeń,
nabycie umiejętności obsługi Programu Symfonia kadry płace i programu Płatnik

Informacje organizacyjne:
* Kurs Kadry i płace z obsługą programów Symfonia i Płatnik trwa 100 godzin lekcyjnych.
* Terminy zajęć: rozpoczęcie kursu 7 LISTOPADA; zajęcia do 6 GRUDNIA zajęcia odbywają się w godzinach 9-17 w soboty i niedziele.
* Zajęcia odbywać się będą w trybie weekendowym, w siedzibie Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego, Dom Ekonomistów, Długi Targ 46/47, Gdańsk (wejście od ulicy Kramarskiej, przy Ratuszu), w sali 34.
* Koszt szkolenia dla jednej osoby to 1599 zł brutto od osoby
* Promocja: w przypadku zapisu do 3 LISTOPADA koszt szkolenia dla jednej osoby to 1499,- zł brutto
* Każdy uczestnik otrzymuje pakiet materiałów szkoleniowych, Kodeks Pracy, Informator kadrowy, wzory umów, wzór teczki osobowej, przykładowe ćwiczenia rozliczeń składek oraz płytę CD z prezentacjami trenerów. Koszt szkolenia obejmuje również poczęstunek podczas szkoleń (kawa, herbata). Podczas warsztatów komputerowych każdy z uczestników ma do dyspozycji własne stanowisko pracy z legalnym oprogramowaniem.
* Wykładowcy to wykwalifikowana kadra Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego, pracownik Państwowej Inspekcji Pracy, praktycy z zakresu kadr i płac oraz specjaliści w obsłudze programów komputerowych koniecznych w pracy kadrowo-płacowej.
* Po każdym module przewidziany jest egzamin. Każdy uczestnik, który ukończy kurs otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu kursu wydane zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 186).
* Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Gdańsku posiada akredytację Kuratora Oświaty na prowadzenie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych w zakresie prowadzenia kadr i płac.


Informacje, zapisy:
Dział Szkoleń PTE

Mapa GdańskProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Kurs kadry i płace z obsługą programów Symfonia KP i Płatnik - kurs weekendowy ,Kontakt


Polecane, ciekawe strony z Gdańska. Prowadzisz serwis o Gdańsku lub zwiazany z Gdańsk - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Osowa portal dzielnicy Gdańska !Zobacz stronę Radio Gdańsk !Zobacz stronę Trójmiasto.pl !Zobacz stronę Oficjalna strona Miasta Gdańsk !Zobacz stronę Strona MOSIR w Gdańsku !Zobacz stronę Gdańsk dla Turysty !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Gdańsk City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Gdańska: Sopot ogłoszenia - Gdynia darmowe ogłoszenia - Malbork ogłoszenia bezpłatne - Elbląg ogłoszenia - Kwidzyn sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Gdańsk City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj