Konsultant telefoniczny z j. niemieckim lub j. francuskim

KONTAKT

Gdańsk - Dodane przez justyna.rybacka1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Konsultant telefoniczny z j. niemieckim lub j. francuskim

ADECCO POLAND Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego.
Aktualnie dla naszego zagranicznego Klienta - poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Nr ref.: TSA/B/10/2014
Miejsce pracy: Sofia, Bułgaria
Jeśli chcesz :
Zamieszkać w Bułgarii w malowniczym, tętniącym życiem mieście o bogatej historii
Zdobyć doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku
Doskonalić umiejętności językowe
Sprawdzić się w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z możliwością dłuższej współpracy
oraz jesteś :
Osobą o pozytywnym, nastawionym na rozwiązanie problemów nastawieniu, z dobrą znajomością dwóch języków obcych, a także chętną do zdobycia doświadczenia w pracy związanej z branżą komputerową
ta oferta pracy jest właśnie dla Ciebie!
Opis stanowiska:
Profesjonalna obsługa telefoniczna klientów, analiza i rozwiązywanie problemów klientów zgodnie ze stosowną wiedzą techniczną oraz procedurami firmy

Wymagania:
Dobra znajomość j. angielskiego
Zaawansowana znajomość drugiego języka - francuskiego lub niemieckiego
Znajomość pakietu MS Office
Wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne
Oferujemy:
Pracę w międzynarodowej firmie na terenie Bułgarii
Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na 6 miesięcy z możliwością otrzymania umowy na czas nieokreślony
Płatny miesiąc szkolenia wdrażającego
Atrakcyjny pakiet relokacyjny
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV w języku polskim i angielskim z podaniem numeru referencyjnego TSA/B/10/2014do Konsultanta Adecco Poland na adres :
justyna.rybacka(malpa)adecco.com
Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r.
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/.
Informacja dotyczy oferty pracy za granicą. Adecco jest agencją zatrudniania nr 364.

Mapa GdańskProfil założony około 4 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Konsultant telefoniczny z j. niemieckim lub j. francuskim

Polecane, ciekawe strony z Gdańska. Prowadzisz serwis o Gdańsku lub zwiazany z Gdańsk - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Trójmiasto.pl !Zobacz stronę Osowa portal dzielnicy Gdańska !Zobacz stronę Radio Gdańsk !Zobacz stronę Oficjalna strona Miasta Gdańsk !Zobacz stronę Gdańsk dla Turysty !Zobacz stronę Strona MOSIR w Gdańsku !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Gdańsk City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Gdańska: Sopot ogłoszenia - Gdynia darmowe ogłoszenia - Malbork ogłoszenia bezpłatne - Elbląg ogłoszenia - Kwidzyn sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję