Kierowca kat.CE (k/ Stuttgartu)

KONTAKT

Gdańsk - Dodane przez biuro221 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Kierowca kat.CE (k/ Stuttgartu)

Oferujemy pracę w znanej i prestiżowej niemieckiej firmie transportowej
Praca od zaraz
Zestaw : ciągnik + naczepa firana

miejsce pracy: Stuttgart

Wymagania:
- aktualne uprawnienia kierowcy kat. CE
- karta kierowcy
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego (min A2)
- doświadczenie min 6 m-cy jako kierowca kat. CE

Obowiązki:
- system pracy : 8 godzinny system pracy , codzienny powrót do domu (dookoła komina)

Oferta:
- umowa o pracę na warunkach niemieckich
- organizacja i opłacenie zakwaterowania
- wynagrodzenie 10,50 Euro brutto/godz + 6 Euro diety/dzień
- pomoc w urzędach i innych formalnych sprawach

Informacje dodatkowe:
- związanie się z firmą na dłuższy czas

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Mapa GdańskProfil założony 7 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Kierowca kat.CE (k/ Stuttgartu)

Polecane, ciekawe strony z Gdańska. Prowadzisz serwis o Gdańsku lub zwiazany z Gdańsk - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Strona MOSIR w Gdańsku !Zobacz stronę Oficjalna strona Miasta Gdańsk !Zobacz stronę Trójmiasto.pl !Zobacz stronę Radio Gdańsk !Zobacz stronę Osowa portal dzielnicy Gdańska !Zobacz stronę Gdańsk dla Turysty !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Gdańsk City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Gdańska: Sopot ogłoszenia - Gdynia darmowe ogłoszenia - Malbork ogłoszenia bezpłatne - Elbląg ogłoszenia - Kwidzyn sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję