Hostessa/Promotor w Mini Oddziale Bankowym (pełen etat)

KONTAKT

Gdańsk - Dodane przez agnieszka.zakrzewska (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Hostessa/Promotor w Mini Oddziale Bankowym (pełen etat)

Zatrudnimy młode, dynamiczne osoby do promowania produktów banku w mini oddziałach w Gdańsku i Gdyni.

Jeśli lubisz aktywną pracę z ludźmi, pracę w energicznym zespole i chcesz się rozwijać, to może jest to oferta dla Ciebie.

Nasza wymagania:
Wykształcenia minimum średniego;
Biegłej obsługi komputera;
Wysokiej kultury osobistej i rozwiniętych umiejętności interpersonalnych;
Kreatywności w działaniu;
Orientacji na osiąganie rezultatów i wysokiej motywacji do pracy;
Umiejętności współdziałania w zespole;
Mile widziane doświadczenie w aktywnej sprzedaży;

Obowiązki:
Promowanie produktów bankowych w minioddziale banku
Bieżąca obsługa Klientów w Mini Oddziale Bankowym;
Zapewnienie Klientom indywidualnym kompleksowej i profesjonalnej obsługi;
Sprzedaż produktów bankowych międzynarodowej instytucji finansowej;
Stałe aktualizowanie i pogłębianie wiedzy z dziedziny finansów i bankowości;
Organizowanie akcji sprzedażowych;
Raportowanie;

Oferujemy:
Szkolenia przygotowujące do pracy oraz wsparcie merytoryczne;
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat)
Możliwość pracy w elastycznym wymiarze godzin;
Wynagrodzenie stałe + część prowizyjna;
Bogaty pakiet socjalny - prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie;
Wsparcie doświadczonego Managera;
Pracę w młodym zespole;

Opis dodatkowy:
Osoby spełniające powyższe kryteria, prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych w tytule wpisując nr ref. GD/KO/GD/1301

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Mapa GdańskProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Hostessa/Promotor w Mini Oddziale Bankowym (pełen etat)

Polecane, ciekawe strony z Gdańska. Prowadzisz serwis o Gdańsku lub zwiazany z Gdańsk - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Gdańsk dla Turysty !Zobacz stronę Osowa portal dzielnicy Gdańska !Zobacz stronę Radio Gdańsk !Zobacz stronę Strona MOSIR w Gdańsku !Zobacz stronę Oficjalna strona Miasta Gdańsk !Zobacz stronę Trójmiasto.pl !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Gdańsk City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Gdańska: Sopot ogłoszenia - Gdynia darmowe ogłoszenia - Malbork ogłoszenia bezpłatne - Elbląg ogłoszenia - Kwidzyn sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję