Holandia Monter kadłubów i sekcji (5+ osób)

KONTAKT

Gdynia - Dodane przez Euronauka (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Holandia Monter kadłubów i sekcji (5+ osób)

Agencja Zatrudnienia Euronauka (nr certyfikatu 7947) dla pracodawcy holenderskiego, firmy z branży stoczniowej, poszukuje doświadczonych monterów kadłubów i sekcji.

Praca od połowy marca 2014 kontrakt

Rodzaj umowy:
Kontrakt do końca 2014r.

Wymiar czasu pracy:
Praca na cały etat 40 godzin tygodniowo.

Opis stanowiska:
Praca przy budowie statku.

Wymagania i obowiązki:
Wymagane doświadczenie i uprawnienia w następujących dziedzinach:
Wykonywanie wszystkich prac ślusarskich na statkach (m.in. składanie konstrukcji na pokładzie statków),
Montaż rożnych konstrukcji stalowych (profili i blach), stal czarna i nierdzewna
Praca z/umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (dokładne ustawianie/montowanie konstrukcji i części na pokładzie statku)
Wiercenie, szlifowanie, cięcie palnikiem, spawanie (podstawowe)
Praca na podstawie rysunku technicznego
Praca pod nadzorem i indywidualna w oparciu o rysunek

Konieczność komunikowania się z przełożonymi przynajmniej 1 / 4 osoby musi komunikować się w j. angielskim

Samochód przynajmniej 1 / 4 osoby

Certyfikat VCA (W dniach 26 i 27 kwietnia kurs będzie w siedzibie Euronauki w Środzie Wielkopolskiej k/Poznania. Najtaniej w Polsce!).

Pracodawca oferuje:
Zakwaterowanie bez dodatkowych opłat
Pomoc w uzyskaniu nr SOFI
Wynagrodzenie 9,50euro za godzinę netto
Zatrudnienie w oparciu o holenderskie przepisy prawa pracy
Opiekę podczas zatrudnienia

Pozostałe informacje:
Dojazd i wyżywienie na koszt własny.
Ubezpieczenie zdrowotne ok. 100 euro miesięcznie opłaca pracownik.
Pozostałe ubezpieczenie opłaca pracodawca.

Rekrutacja:
CV należy przesłać na adres email agencji.
Informacja telefoniczna 506380854

Aplikacja musi zawierać:
nazwę oferty (Monter kadłubów i sekcji )
datę rozpoczęcia pracy (od kiedy możliwe)
informację czy kandydat posiada samochód (którym przyjedzie do pracy), czy tylko prawo jazdy
ew. kserokopie certyfikatów spawalniczych
informację, czy kandydat posiada numer ubezpieczenia socjalnego w Holandii (SOFI/BSN)
certyfikat VCA
ew. informację o jakiś ograniczeniach (obawa przed pracą na wysokościach)

Mapa GdyniaProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Holandia Monter kadłubów i sekcji (5+ osób)

Polecane, ciekawe strony z Gdańska. Prowadzisz serwis o Gdańsku lub zwiazany z Gdańsk - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Osowa portal dzielnicy Gdańska !Zobacz stronę Trójmiasto.pl !Zobacz stronę Strona MOSIR w Gdańsku !Zobacz stronę Oficjalna strona Miasta Gdańsk !Zobacz stronę Gdańsk dla Turysty !Zobacz stronę Radio Gdańsk !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Gdańsk City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Gdańska: Sopot ogłoszenia - Gdynia darmowe ogłoszenia - Malbork ogłoszenia bezpłatne - Elbląg ogłoszenia - Kwidzyn sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję