Bezpłatny Projekt Szkoleniowy - Polskie Towarzystwo Ekonomiczne i Uniwersytet Gdański

KONTAKT

Gdańsk - Dodane przez artykul61 (osoba prywatna) -

Bezpłatny Projekt Szkoleniowy - Polskie Towarzystwo Ekonomiczne i Uniwersytet Gdański

Pełna treść ogłoszenia Bezpłatny Projekt Szkoleniowy - Polskie Towarzystwo Ekonomiczne i Uniwersytet Gdański

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Gdańsku oraz Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego zapraszają do wzięcia udziału w bezpłatnej inicjatywie szkoleniowej:

Artykuł 61. Projekt informacyjno-szkoleniowy.

Projekt dotyczy popularyzacji dostępu do informacji publicznej: praw dostępu, możliwości korzystania i rozpowszechniania, a skierowany jest do dziennikarzy zarówno tych zawodowych, jak i obywatelskich. Obejmuje udział w 3 dniowych warsztatach (22,28 i 29.08.2014) odbywających się w Gdańsku, w Domu Ekonomistów przy gdańskim Neptunie, na temat:

1. Prawa dostępu do informacji publicznej w programie warsztatu m.in.:
* jawność finansów publicznych i działania organów władzy
* w jaki sposób pozyskiwać i upowszechniać informacje publiczne
* sposoby udostępniania informacji publicznych - jak i gdzie je znaleźć
* wniosek o udostępnienie informacji publicznej - analiza stosowanych praktyk i błędów popełnianych w procesie wnioskowania.

2. Narzędzia komunikowania społecznego - media w procesie kształtowania opinii publicznej. Warsztaty poprowadzą wieloletni pracownicy Uniwersytetu Gdańskiego Wydziału Nauk Społecznych, Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna - prodziekan ds. kształcenia i studiów stacjonarnych zajmująca się analizą narzędzi i technik wykorzystywanych w komunikacji społecznej i komunikacji marketingowej oraz adiunkt z Zakładzie Semiotyki Kultury i Komunikacji Międzykulturowej prowadząca aktywne badania z zakresu reklamy społecznej a wizualnej komunikacji społecznej.

3. Warsztaty dziennikarskie dotyczące dostępu do informacji publicznej w kontekście pozyskiwania, gromadzenia, przetwarzania i upowszechniania informacji publicznej. Zajęcia poprowadzą reporterzy telewizji TVN.

Projekt obejmuje również uczestnictwo w wizycie studyjnej na UG oraz w seminarium podsumowującym w grudniu. Każdy z uczestników otrzyma materiały szkoleniowe, certyfikat uczestnictwa. Zapewniamy również ciepły posiłek podczas warsztatów.

Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny!

Serdecznie zapraszamy!

Mapa GdańskProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Bezpłatny Projekt Szkoleniowy - Polskie Towarzystwo Ekonomiczne i Uniwersytet Gdański ,Za darmo


Polecane, ciekawe strony z Gdańska. Prowadzisz serwis o Gdańsku lub zwiazany z Gdańsk - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Strona MOSIR w Gdańsku !Zobacz stronę Gdańsk dla Turysty !Zobacz stronę Osowa portal dzielnicy Gdańska !Zobacz stronę Trójmiasto.pl !Zobacz stronę Radio Gdańsk !Zobacz stronę Oficjalna strona Miasta Gdańsk !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Gdańsk City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Gdańska: Sopot ogłoszenia - Gdynia darmowe ogłoszenia - Malbork ogłoszenia bezpłatne - Elbląg ogłoszenia - Kwidzyn sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Gdańsk City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj