Alkomaty, czujniki tlenku węgla, testy narkotykowe, alcoblow, alkohit

KONTAKT

Gdańsk - Dodane przez Top Trade (firma) -

Alkomaty, czujniki tlenku węgla, testy narkotykowe, alcoblow, alkohit

Pełna treść ogłoszenia Alkomaty, czujniki tlenku węgla, testy narkotykowe, alcoblow, alkohit

# PROCEDURA POBRANIA PRÓBKI POWIETRZA OSOBY BADANEJ DO KOMORY SENSORA JEST TAKA SAMA JAK W ALKOMACIE BEZUSTNIKOWYM ALCOBLOW - DODATKOWO JEST INFORMACJA WARTOŚCI CYFROWYCH NA WYŚWIETLACZU.
# MENU w języku polskim.
AlcoQuick to bezustnikowy alkomat wyjątkowo szybki i prosty w obsłudze. Urządzenie posiada sensor elektrochemiczny do sprawdzenia obecności bądź nieobecności alkoholu w wydychanym powietrzu. Trzeźwość kierowców przeprowadza się bezkontaktowo pomiar nie wymaga korzystania z ustnika. Wystarczy dmuchać przez 2 sekundy w kierunku otworu z odległości 1-2 cm. Po chwili wyświetlany zostaje wynik pomiaru w wartościach cyfrowych. Alkomat pracuje w sposób ciągły, bada ponad pół tysiąca osób na godzinę.

Ze względu na powtarzalność pomiarów, niezwykłą precyzję i szybkość alkomat świetnie nadaje się w badaniach trzeźwości przez min. policję na drodze, pracowników ochrony w bramach dużych fabryk, w obiektach wojskowych, czy przy wejściach na imprezy masowe.
Ogromną zaletą tego urządzenia są funkcje przydatne w pracy policji, agencji ochrony czy innych służb oświetlenie twarzy osoby badanej oraz lampy led diodowe sygnalizacyjne (kolor czerwony i zielony 12 led) , które mogą służyć do zatrzymania pojazdu w nocy czy też kierowania ruchem.

AlcoQuick posiada dwa tryby pobierania powietrza:
Aktywny - pomiar w tym trybie służy do dokładnego określenia stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu. Podczas tego pomiaru do sensora dociera jedynie powietrze wydychane z głębi płuc. Informacje po dokonanym pomiarze pojawiają się w formie wyświetleń diodowych oraz wartości cyfrowych na wyświetlaczu LCD.
Pasywny - pomiar w tym trybie służy do określenia stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu, kiedy osoba badana nie chce bądź nie może wykonać poprawnego testu. Tryb pasywny stosujemy do badania zawartości pojemników, jeśli zachodzi podejrzenie, że w pojemniku znajduje się alkohol.

ALKOTEST posiada DEKLARACJĘ ZGODNOŚCI:
Dyrektywa: Electromagnetic Compatibility Directive (EMC) 2004/108/EC
zgodność z normą EN61326-1:2006
Zgodność z deklaracją RoHS Conformity 2002/95/EC

Dane techniczne:
Typ czujnika: elektrochemiczny z kontrolą przepływu powietrza
Czas przygotowania do pracy: ok 3 s.
Czas pomiaru: ok 2 s.
Oprogramowanie monitorujące stan baterii i pracę sensora
Menu w języku polskim
Wymiary: 284x68.5x5x74mm
Waga: ok. 350 g
Zakres pracy temperatur: -5 - 50 stopni C
Zasilanie: baterie alkaliczne AA 1.5V 4 sztuki
Kalibracja 6-12 miesięcy

W skład zestawu wchodzą:
Alkomat
4 szt. baterii alkalicznych typu AA 1/5V
Smyczka, skórzana zawieszka na rękę
Instrukcja obsługi w j. polskim z warunkami gwarancji
FV lub paragon
Certyfikat/Atest kalibracji fabrycznej
Deklaracja zgodności
Opcjonalnie: bezpieczny pokrowiec na zamek

Pokrowiec (opcjonalnie): 50,00 zł brutto

Gwarancja 12 miesięcy dla podmiotów gospodarczych, 24 miesiące konsumenci-osoby prywatne, wyznacznik Ustawa z dnia 27.07.2002r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej, z zachowaniem procedury kalibracji.

Alkomaty policyjne i podręczne, detektory, czujniki gazu i tlenku węgla na stronie euroalkomat lub Gdańsk ul. Kołobrzeska 30/14

Mapa GdańskProfil założony około 7 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - Alkomaty, czujniki tlenku węgla, testy narkotykowe, alcoblow, alkohit ,1 170 zł (do negocjacji)


Polecane, ciekawe strony z Gdańska. Prowadzisz serwis o Gdańsku lub zwiazany z Gdańsk - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Trójmiasto.pl !Zobacz stronę Gdańsk dla Turysty !Zobacz stronę Oficjalna strona Miasta Gdańsk !Zobacz stronę Osowa portal dzielnicy Gdańska !Zobacz stronę Radio Gdańsk !Zobacz stronę Strona MOSIR w Gdańsku !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Gdańsk City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Gdańska: Sopot ogłoszenia - Gdynia darmowe ogłoszenia - Malbork ogłoszenia bezpłatne - Elbląg ogłoszenia - Kwidzyn sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Gdańsk City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj