ALKOMAT 3 LATA GWRANCJI Alkohit X 60 sensor elektrohemiczny

KONTAKT

Gdańsk - Dodane przez Top Trade (firma) -

ALKOMAT 3 LATA GWRANCJI Alkohit X 60 sensor elektrohemiczny

Pełna treść ogłoszenia ALKOMAT 3 LATA GWRANCJI Alkohit X 60 sensor elektrohemiczny

CAŁA oferta alkomatów i mierników na stronie
OGÓLNE INFORMACJE
Alkohit X60 jest jednym z najlepszych modeli z rodziny Alkohit, atrakcyjny cenowo, przeznaczony do przeprowadzania pomiarów przy użyciu nasadki lejkowej lub ustnika. To urządzenie dedykowane jest szczególnie dla osób prywatnych, jak również do kontroli pracowników w małych firmach.
Alkohit X60 to dokładne i funkcjonalne urządzenie. Wbudowana na stałe bateria litowo-jonowa, cechująca się brakiem efektu pamięci oraz samorozładowania zapewnia wyjątkowo długą żywotność oraz gotowość do pracy nawet po dłuższym czasie nieużywania. Znajdujący się w podstawowym wyposażeniu kabel USB oraz zasilacz umożliwiają ładowanie zarówno poprzez port komputera jak i z gniazdka sieci elektrycznej. Zastosowanie ogniwa dużej pojemności to wiele godzin pracy bez konieczności ładowania.
Czas przygotowania do przeprowadzenia pomiaru od momentu włączenia to 5 sekund, a wynik wyświetlony jest w czasie od 1 sekundy do kilku sekund, nawet przy wysokich stężeniach alkoholu. Wysoki zakres pomiarowy do 6.300 promila oraz precyzyjne pomiary to tylko niektóre cechy szczególne tego wyjątkowego urządzenia.
Unikalne i innowacyjne montowanie ustników w modelach Alkohit , z możliwością obrotu o 360 pozwala na komfortowe przeprowadzanie pomiarów. Takie rozwiązanie zwiększa bezpieczeństwo w przypadku wystąpienia czynników zewnętrznych powodujących poruszanie się urządzenia w trakcie wdmuchiwania powietrza (ustnik przekręci się, a nie wyrządzi szkody osobie badanej).
Funkcje takie jak sprawdzenie gotowości czujnika do przeprowadzenia testu oraz niespotykanie błyskawiczne wietrzenie nadają niepowtarzalny charakter i stanowią rozwiązania zaczerpnięte z profesjonalnych urządzeń Alkohit . Kształtem przypomina telefon komórkowy dzięki temu jest bardzo poręczny i z łatwością zmieści się w kieszeni czy małej torebce.
Urządzenie jest standardowo skalibrowane w , ale na życzenie klienta może zostać skalibrowane również w mg/L lub w innych jednostkach.
Ustniki wraz z Alkohit X60 posiadają rozwiązanie uniemożliwiające zaciągnięcie się powietrzem z alkomatu. W dzisiejszych czasach ma to priorytetowe znaczenie ze względu na różne choroby zakaźne: ptasią grypę, sepsę itp. Zaleta ta jest ważna dla firm, w których systematycznie i codziennie bada się pracowników. Daje to pewność, że chory pracownik nie zarazi kolejnych osób.
Zestaw zawiera:
Alkohit X60
Wbudowaną na stałe baterię Li-ion 1000mAh 3,7V
Kabel do połączenia Alkohit X60 z komputerem
10 szt. ustników - każdy pakowany osobno
1 lejek (nasadkę lejkową)
Ładowarkę do gniazdka sieci elektrycznej
Etui na alkomat
Instrukcję obsługi zawierającą:
o mapę limitów w krajach Europy
Kartę gwarancyjną zawierającą:
o dokument potwierdzający kalibrację urządzenia
DANE TECHNICZNE
Dwuwylotowy, platynowy sensor elektrochemiczny
32 bitowy mikrokontroler
Zakres pomiarowy: 0,000 - 6,300 (0,000 - 3,000 mg/L)
Wyświetlacz: dot matrix, 4 cyfrowy, 3 miejsca po przecinku, podświetlany, rozdzielczość 128x64 piksele
Rozdzielczość wskazań (dokładność wyświetlania): 0,001
Dokładność: 5%*
Kolor: czarny
Wymiary: 127x60x28 mm
Waga: 115g z wbudowaną baterią
Licznik pomiarów
Pamięć ostatniego pomiaru
Możliwość zgrania 4.000 pomiarów do komputera (w trakcie kalibracji)
Czas oczekiwania na wynik: kilka sekund
Warunki pracy:
o temperatura 5C do 45C
o wilgotność 10% do 85%
Warunki przechowywania: temperatura -10C do 45C
Funkcja automatycznego sprawdzania zawartości alkoholu w czujniku po ostatnim teście
Zasilanie: wbudowana bateria-akumulatorek wielokrotnego ładowania, 1000 mAh 3,7V
Sygnalizacja dźwiękowa
Układ kontroli oraz sygnalizacja rozładowania baterii
Czas przygotowania do przeprowadzenia testu: około 2 sekundy
Tryb pomiaru: automatyczny i manualny
Funkcja automatycznego wyłączania po 6 minutach bezczynności
Ustnik

Mapa GdańskProfil założony około 6 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - ALKOMAT 3 LATA GWRANCJI Alkohit X 60 sensor elektrohemiczny ,639 zł (do negocjacji)


Polecane, ciekawe strony z Gdańska. Prowadzisz serwis o Gdańsku lub zwiazany z Gdańsk - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Gdańsk dla Turysty !Zobacz stronę Radio Gdańsk !Zobacz stronę Trójmiasto.pl !Zobacz stronę Oficjalna strona Miasta Gdańsk !Zobacz stronę Osowa portal dzielnicy Gdańska !Zobacz stronę Strona MOSIR w Gdańsku !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Gdańsk City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Gdańska: Sopot ogłoszenia - Gdynia darmowe ogłoszenia - Malbork ogłoszenia bezpłatne - Elbląg ogłoszenia - Kwidzyn sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Gdańsk City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj