ALKOMAT 3 LATA GWRANCJI Alkohit X 60 sensor elektrohemiczny

KONTAKT

Gdańsk - Dodane przez Top Trade (firma) -

ALKOMAT 3 LATA GWRANCJI Alkohit X 60 sensor elektrohemiczny

Pełna treść ogłoszenia ALKOMAT 3 LATA GWRANCJI Alkohit X 60 sensor elektrohemiczny

CAŁA oferta alkomatów i mierników na stronie
OGÓLNE INFORMACJE
Alkohit X60 jest jednym z najlepszych modeli z rodziny Alkohit, atrakcyjny cenowo, przeznaczony do przeprowadzania pomiarów przy użyciu nasadki lejkowej lub ustnika. To urządzenie dedykowane jest szczególnie dla osób prywatnych, jak również do kontroli pracowników w małych firmach.
Alkohit X60 to dokładne i funkcjonalne urządzenie. Wbudowana na stałe bateria litowo-jonowa, cechująca się brakiem efektu pamięci oraz samorozładowania zapewnia wyjątkowo długą żywotność oraz gotowość do pracy nawet po dłuższym czasie nieużywania. Znajdujący się w podstawowym wyposażeniu kabel USB oraz zasilacz umożliwiają ładowanie zarówno poprzez port komputera jak i z gniazdka sieci elektrycznej. Zastosowanie ogniwa dużej pojemności to wiele godzin pracy bez konieczności ładowania.
Czas przygotowania do przeprowadzenia pomiaru od momentu włączenia to 5 sekund, a wynik wyświetlony jest w czasie od 1 sekundy do kilku sekund, nawet przy wysokich stężeniach alkoholu. Wysoki zakres pomiarowy do 6.300 promila oraz precyzyjne pomiary to tylko niektóre cechy szczególne tego wyjątkowego urządzenia.
Unikalne i innowacyjne montowanie ustników w modelach Alkohit , z możliwością obrotu o 360 pozwala na komfortowe przeprowadzanie pomiarów. Takie rozwiązanie zwiększa bezpieczeństwo w przypadku wystąpienia czynników zewnętrznych powodujących poruszanie się urządzenia w trakcie wdmuchiwania powietrza (ustnik przekręci się, a nie wyrządzi szkody osobie badanej).
Funkcje takie jak sprawdzenie gotowości czujnika do przeprowadzenia testu oraz niespotykanie błyskawiczne wietrzenie nadają niepowtarzalny charakter i stanowią rozwiązania zaczerpnięte z profesjonalnych urządzeń Alkohit . Kształtem przypomina telefon komórkowy dzięki temu jest bardzo poręczny i z łatwością zmieści się w kieszeni czy małej torebce.
Urządzenie jest standardowo skalibrowane w , ale na życzenie klienta może zostać skalibrowane również w mg/L lub w innych jednostkach.
Ustniki wraz z Alkohit X60 posiadają rozwiązanie uniemożliwiające zaciągnięcie się powietrzem z alkomatu. W dzisiejszych czasach ma to priorytetowe znaczenie ze względu na różne choroby zakaźne: ptasią grypę, sepsę itp. Zaleta ta jest ważna dla firm, w których systematycznie i codziennie bada się pracowników. Daje to pewność, że chory pracownik nie zarazi kolejnych osób.
Zestaw zawiera:
Alkohit X60
Wbudowaną na stałe baterię Li-ion 1000mAh 3,7V
Kabel do połączenia Alkohit X60 z komputerem
10 szt. ustników - każdy pakowany osobno
1 lejek (nasadkę lejkową)
Ładowarkę do gniazdka sieci elektrycznej
Etui na alkomat
Instrukcję obsługi zawierającą:
o mapę limitów w krajach Europy
Kartę gwarancyjną zawierającą:
o dokument potwierdzający kalibrację urządzenia
DANE TECHNICZNE
Dwuwylotowy, platynowy sensor elektrochemiczny
32 bitowy mikrokontroler
Zakres pomiarowy: 0,000 - 6,300 (0,000 - 3,000 mg/L)
Wyświetlacz: dot matrix, 4 cyfrowy, 3 miejsca po przecinku, podświetlany, rozdzielczość 128x64 piksele
Rozdzielczość wskazań (dokładność wyświetlania): 0,001
Dokładność: 5%*
Kolor: czarny
Wymiary: 127x60x28 mm
Waga: 115g z wbudowaną baterią
Licznik pomiarów
Pamięć ostatniego pomiaru
Możliwość zgrania 4.000 pomiarów do komputera (w trakcie kalibracji)
Czas oczekiwania na wynik: kilka sekund
Warunki pracy:
o temperatura 5C do 45C
o wilgotność 10% do 85%
Warunki przechowywania: temperatura -10C do 45C
Funkcja automatycznego sprawdzania zawartości alkoholu w czujniku po ostatnim teście
Zasilanie: wbudowana bateria-akumulatorek wielokrotnego ładowania, 1000 mAh 3,7V
Sygnalizacja dźwiękowa
Układ kontroli oraz sygnalizacja rozładowania baterii
Czas przygotowania do przeprowadzenia testu: około 2 sekundy
Tryb pomiaru: automatyczny i manualny
Funkcja automatycznego wyłączania po 6 minutach bezczynności
Ustnik

Mapa GdańskProfil założony około 7 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - ALKOMAT 3 LATA GWRANCJI Alkohit X 60 sensor elektrohemiczny ,639 zł (do negocjacji)


Polecane, ciekawe strony z Gdańska. Prowadzisz serwis o Gdańsku lub zwiazany z Gdańsk - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Oficjalna strona Miasta Gdańsk !Zobacz stronę Trójmiasto.pl !Zobacz stronę Gdańsk dla Turysty !Zobacz stronę Osowa portal dzielnicy Gdańska !Zobacz stronę Strona MOSIR w Gdańsku !Zobacz stronę Radio Gdańsk !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Gdańsk City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Gdańska: Sopot ogłoszenia - Gdynia darmowe ogłoszenia - Malbork ogłoszenia bezpłatne - Elbląg ogłoszenia - Kwidzyn sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Gdańsk City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj